המותגים הבלעדיים שלנו

Meshica Sport – מותג הבית שלנו, נולד אחרי שנים רבות של שהייה במחיצתכן, הלקוחות. אחרי שהקשבנו, התבוננו ולמדנו קצת מה אתן אוהבות, רוצות וצריכות, שילבנו את כל התובנות עם התפיסה האסתטית ודרישות האיכות שלנו, ויצרנו ליין של בגדי ספורט "לבישים", מולטי פונקציונאליים עם נטייה אופנתית מובהקת. הסיסמא שלנו היא Fit to flatter ובעברית: אנחנו מתאימים את הבגד כך שיחמיא לך, הלקוחה שלנו. מאחורי כל דגם וגזרה עומדת מחשבה ושאיפה: איך לגרום לך לחוש בנוח, להיראות במיטבך ולהרגיש נפלא!

את הבדים האיכותיים שלנו אנו מייבאים באופן אישי ובלעדי ממיטב היצרנים בעולם, והם מנדפי זיעה, אלסטיים ונעימים, ועמידים מאוד לשימוש תכוף.

אנו שואבים מלקוחותינו השראה בכל יום. מקבלים רעיונות, עצות ובקשות, ומשתדלים לתרגם אותם למוצר קלאסי וייחודי שיהווה חלק מהמלתחה שלך על בסיס יומיומי.

Brasilsul – הרומן שלנו עם בגדי ספורט התחיל ממכנס תמים ששוגר כמתנה מדרום אמריקה הרחוקה. מאז עברו שנים רבות אבל המכנס עודנו בשימוש! תווית קטנה על המכנס עם השם Brasilsul עשתה את כל ההבדל, ובהגיע הזמן המתאים, התחלנו לייבא את המותג באופן בלעדי לישראל.

המותג הברזילאי מייצר כבר שלושים שנה בגדי ספורט אקסקלוסיביים באיכות מדהימה ועיצוב ייחודי. מוצריו ידועים באיכותם המעולה ואפקט החיטוב שלהם – חשבת דיאטה? לבשי טייץ במקום. יותר קל ויותר טעים! הבדים המדהימים בשימוש מנדפים זיעה, עמידים ביותר וכאמור – מחטבים.

האזהרה היחידה לגבי המוצרים היא סכנת התמכרות, ראי הוזהרת!